Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Суббота, 19.09.2020
Головна » 2015 » Декабрь » 10

     Хвала Тобі, мій нескорений народе! Силі духа твого, бажанню волі заздрили ласі сусіди. Увінчаний стражданнями, Ти скроплюєш рідну землю гарячою кров’ю своєю. Споконвіку і до сьогодні…

     Історія нашого народу – це війни і повстання, це сльози і перемоги, це незламність Байди і крилаті козацькі «чайки», це буйні веселощі на Січі після перемог і плач полонянок в неволі. Це - ненависть і любов, вірність і зрада. Це - гарячі серця Січових стрільців та Героїв Небесної Сотні, це - тисячі патріотів нашої держави, які зараз знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Дійсно, багато поколінь українців поклали своє життя на вівтар української державності. Ми наповнені духом своїх волелюбних предків, багатою історією. І якщо хочемо осягнути минуле України, то маємо багато вчитися, знати, пам’ятати.

   Такі думки наскрізно пронизували усіх учасників учнівських колективів на фестивалі-конкурсі патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва: «Свята Покрова», який уже традиційно відбувається в освітніх закладах Чортківщини. Цьогоріч він був приурочений Дню захисника України і Дню Гідності та Свободи.

   Найкращі творчі колективи шкіл району виступили на сцені б ... Читать дальше »

Переглядів: 320 | Додав: adminosvita | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)

Делегація з Чортківщини із офіційним візитом побувала у сусідній Польщі, зокрема в Тарнобжецькому повіті, з владою якого кілька років тому Чортківська районна рада підписала Угоду про співпрацю. Спершу й не вірилось, що документи, скріплені підписами та печатками перших осіб  нашого району та польської повітової влади стануть не просто формальними, а принесуть масу позитивних емоцій,  цікавих розмов, зустрічей, а головне – реалізацію проектів, завдяки яким українська сторона перейняла досвід у впровадженні реформи місцевого самоврядування. Діти та вчителі із Чортківського району впродовж двох заїздів чудово провели час  та повідали про таланти української патріотичної молоді.

Третя делегація дорослих з семи чоловік завдяки активному громадському та політичному діячу Тарнобжецького повіту, а в минулому – йог ... Читать дальше »

Переглядів: 297 | Додав: adminosvita | Дата: 10.12.2015 | Коментарі (0)