Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Суббота, 22.02.2020
Головна » 2016 » Декабрь » 12

   Дирекція, педагогічний та учнівський колективи Милівецької ЗОШ І-ІІ ступенів, жителі села висловлюють щиру подяку усім, хто причетний до заміни в нашій школі всіх вікон та дверних конструкцій. В школі встановлено 64 вікна і 18 дверних конструкцій.

       Особливо вислолюємо щиру подяку начальнику відділу освіти Чортківської РДА -  Ірині Михайлівні Гульці, вона, як справжня господиня, дбає не тільки про високий рівень навчання в нашому районі, а й на високому рівні займається господарською діяльністю. Дирекція Милівецької школи також щиро вдячна батькам, які не залишися осторонь, а активно працювали, допомагаючи швидко закінчити фінішні роботи.

 

                                                     Щиро дякуємо!

Переглядів: 178 | Додав: adminosvita | Дата: 12.12.2016 | Коментарі (0)

"Дитячі соціальні ініціативи - будуємо нову Україну

         З 1 по 3 грудня відбувся Всеукраїнський збір лідерів та кураторів учнівського самоврядування "Дитячі соціальні ініціативи - будуємо нову Україну". Нашу область представляв віце-спікер обласної учнівської асоціації "Авангард" - Лівінський Ярослав та куратор «Клубу старшокласників «Точка зору» Чортківського району- Наталя Василівна Гут. Програма збору була дуже насиченою. Представники обласних рад презентували свою звітну діяльністю по проектах "Схід і Захід - разом!" та "Зробимо Україну чистою".Обговорили проекти на наступний рік, мали можливість поспілкуватися з ГОВО "Коло.Медіа", продовжили проект "Прапор доброчинності", де прапор було передано представникам Донецької області.

      Цікаво пройшов другий день збору, який відзначився великою кількістю тренінгів як для лідерів, так і для кураторів . Тренінги проведені на різноматну тематику, лідери самі обирали цікаву групу для себе - це "Ресурс сміття", " Толерантність у молодіжному колі", "Психотехніка спілкування з дітьми з особливими потребами", "Ще ра ... Читать дальше »

Переглядів: 215 | Додав: adminosvita | Дата: 12.12.2016 | Коментарі (0)