Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Суббота, 22.02.2020
Головна » 2016 » Декабрь » 21

    Дотримання прав і свобод особи стало одним з найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. В Україні вже традиційно стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого указом Президента Українина честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

     Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в школі щороку проводиться Всеукраїнський тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

    Тиждень права сьогодні вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій, конкурсів.

      Проведення тижня права було спрямовано на те, щоб підвищити інтерес учнів до правознавства, створити сприятливі умови для виявлення знань та вмінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях, поглибити знання учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах, зокрема, в Конституції України.  ... Читать дальше »

Переглядів: 221 | Додав: adminosvita | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)