Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Суббота, 22.02.2020
Головна » 2016 » Ноябрь » 16

Мово рідна! У співі солов’я я вчуваю твій запал, у хвилях Дніпра – твій передзвін, у шумі гаїв притаїлась твоя милозвучність. Ти була піснею, закутаною в бетон, але, мов могутня квітка едельвейсу, пробиваючи камінь , вириваєшся на волю через сніги і піски, через людську ницість і тупість сердець. Ти була, є і назавжди залишишся найбільшою цінністю мого народу, найдревнішою іконою, перед якою прихиляють голови старі й малі, найвишуканішою симфонією, що причаровує багатого й бідного.

Українська мова багата й нещаслива, красива й принижена, сильна і вразлива. Протягом довгого часу їй не давали бути господинею у своєму домі. Спочатку Люблінська унія, що зумовила наплив польських, німецьких та латинських слів, згодом Московська доба, коли Україна була поділена на два фронти (польський та литовський),кожен з яких по-своєму пригнічував розвиток нашої мови, але найстрашнішим періодом для нашої держави були радянські часи, коли людину, що розмовляла українською, одразу звинувачували в націоналізмі і одразу оголошували «ворогом народу». Здавалося б, тепер, після утвердження незалежності, після революцій, під час, врешті-решт, неоголошеної війни, н ... Читать дальше »

Переглядів: 279 | Додав: adminosvita | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)

     Впродовж осінніх канікул в Чортківському районному комунальному закладі «Центр науково-технічної творчості і дозвілля учнівської молоді» проходив конкурс плакатів на тему «Перерва». Метою конкурсу було згуртувати творчих дітей району,  долучити до спільної роботи вихованців, які займаються у гуртках різних профілів. Кожна робота – неповторна, творча, цікава, з використанням різних технік. Це ще одна можливість кожному гуртківцю проявити себе, розкрити творчі нахили та продемонструвати вміння. Тому на конкурсі не було переможців та переможених. Всі плакати заслуговують на увагу та визнання. Галерея колективних робіт вихованців Центру НТТДУМ чекає на своїх відвідувачів.  

  

  

Переглядів: 179 | Додав: adminosvita | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)