Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Суббота, 22.02.2020
Головна » 2016 » Март » 09

 04.03.2016 р., куратор районного "Клубу старшокласників"Точка зору" Гут Н.В. та лідери району побували на черговому з’їзді школи управлінської майстерності та стали учасниками ІХ Всеукраїнського форуму "Формула успіху правової держави очима дітей" під гаслом "Діти єднають Україну". У форумі брали участь учні з різних куточків України,зокрема були представики і Донецької області.  Головним учасником форуму став головний спеціаліст МОН України - Євтушенко Л.І. Одним із найцікавіших проектів, запропонований молодими людьми, виявився проект "Формування громадянської совісті", а також різноманітні проекти на тематику державотворення. Учасники обмінювалися своїми проектами та просто з користю провели час.

                                    Куратор

                                    «Клубу старшокласників

 &nb ... Читать дальше »

Переглядів: 348 | Додав: adminosvita | Дата: 09.03.2016 | Коментарі (0)

     З метою залучення дітей Чортківського району до науково-технічної творчості та організації  їх  змістовного  дозвілля наприкінці днями на базі Чортківського районного комунального закладу «Центр науково-технічної творчості і дозвілля учнівської молоді» відбулися районні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У змаганнях взяли участь 21 команда (39 учасників) віком до 10 років.

   Наймолодші юні техніки району, які прибули на змагання, займаються не тільки в гуртках моделювання, а й «Умілі руки», «Рукоділля» та інших гуртках.

     З вітальним словом до учасників районних змагань звернулася директор Чортківського Центру НТТДУМ Зуляк Оксана Богданівна, яка побажала дітям успіхів і добрих результатів.

      Програма  змагань  передбачала:

- виготовлення моделей транспортної техніки («автомобіль», «парусник») за розгортками та шаблонами;

- виготовлення колективної композиції «Усі ми прагнемо миру» ... Читать дальше »

Переглядів: 335 | Додав: adminosvita | Дата: 09.03.2016 | Коментарі (0)