Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четверг, 19.09.2019
Головна » 2016 » Март » 18 » Вічний революціонер…
11:34:48
Вічний революціонер…

     В Милівецькій ЗОШ І-ІІ ступенів  розпочалися заходи щодо вшанування пам’яті Івана Франка - вічного революціонера, каменяра. Галичина дала світові багато визначних людей. Серед них яскравою постаттю є Іван Франко - класик української літератури, геніальний письменник, перекладач, публіцист, громадський і просвітницький діяч, який своєю невтомною працею будив і зміцнював національну свідомість українців.

    Заходи, присвячені 100-ттю з дня смерті та 160-ій річниці з Дня народження І.Франка ми розпочали з березня місяця і триватимуть вони до кінця навчального року. В рамках відзначення пройшла виховна година «Вічний революціонер» проведена Гут Н.В.( педагогом-організатором та вчителем української мови та літератури) . 

     Цікавою виявилася експозиція вишиваних робіт лідерами учнівського самоврядування портретів Івана Франка, Лесі Українки та Тараса Шевченка.

     Читаймо поезію наших геніїв, прищеплюймо любов до величного слова своїм друзям, колегам. Плекаймо в серці українське слово, горімо любов’ю до Батьківщини, любімо Україну до готовності віддати за неї життя. Нехай у нашому серці зажди тремтливо стукають слова І.Франка:

Вічний революціонер –

Дух, що тіло рве до бою.

Рве за поступ, щастя й волю, -

Він живе, він ще не вмер.

 

                                                                                     Гут Н.В., вчитель української мови та літератури  Милівецької ЗОШ І-ІІ ступені

Переглядів: 270 | Додав: adminosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: