Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Суббота, 19.09.2020
Головна » 2015 » Март » 20

     19 березня у Староягільницькій ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум з англійської мови на тему: «Використання різних видів проектної діяльності на уроках – розвиток творчої і талановитої особистості.» На семінарі були присутні педагоги Ягільницького та Улашківського шкільних округів.

    У 2класі вчителем англійської мови Вовк Галиною Михайлівною був проведений урок на тему: Spring is everywhere”. Після уроку була представлена костюмована вистава на тему: Forest School, в якій брали участь учні 3, 5, 7 та 8 класів..

Переглядів: 331 | Додав: adminosvita | Дата: 20.03.2015 | Коментарі (0)

   18 березня у Пробіжнянській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено  майстер-клас на тему: «Виготовлення дерева з бісеру» під керівництвом вчителя обслуговуючої праці Музики Лілії Ігорівни У заході взяли участь вчителі обслуговуючої праці Чортківського району, а також методист Чортківського РМК Гикава І.Л.

  Було представлено роботи Лілії Ігорівни та її вихованців: бонсай, дуб, плакуча верба, ялинка, фіалки з бісеру, сакура з натурального каменю.

  Лілія Ігорівна  продемонструвала технологію та процес виготовлення дерев з бісеру та їх оздоблення, презентувала сучасну методику виготовлення дерев, залучивши до практичної роботи кожного з присутніх доцільно дібраними матеріалами та мудрими порадами. Педагоги зацікавлено працювали, опановуючи техніку виготовлення листочків різних видів.

  Загалом захід дав вчителям теоретичний та практичний матеріал, став унікальною можливістю поділитися досвідом роботи з актуальних питань та бажанням освітян запроваджувати дану техніку роботи з бісером  у практику власної діяльності. Майстер-клас пройшов в атмосфері співтворчості. Головне, щоб було бажання творити!

Переглядів: 499 | Додав: adminosvita | Дата: 20.03.2015 | Коментарі (0)