Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Суббота, 22.02.2020
Головна » 2016 » Май » 04

     Виховання свідомого ставлення до неухильного виконання Правил дорожнього руху, запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму та дбайливе відношення до власної безпеки та безпеки оточуючих, – саме таку мету ставлять перед собою юні інспектори дорожнього руху Тернопільщини. 22 квітня в селі Великий Глибочок Тернопільського району відбувся їх обласний зліт.

     Програма змагань обласного огляду загонів ЮІР складалася з 5 етапів: «Знання Правил дорожнього руху», «Юний пропагандист», «Юний регулювальник», «Велоестафета» та «Медична допомога».

    Зі слів заступника начальника управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції України в області Олега Турлая, запорукою перемоги є досконалі знання правил дорожнього руху і яскравий номер творчої самодіяльності.

   Найбільш видовищним були виступи агітбригад. Учасники намагалися вразити суддів своїми театралізованими сценками, жартами та піснями, у яких закликали однолітків бути завжди обережними на дорозі та не легковажити власною безпекою.

     За активну участь у обласному огляді роботи загонів юних інспекторів доро ... Читать дальше »

Переглядів: 285 | Додав: adminosvita | Дата: 04.05.2016 | Коментарі (0)