Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Среда, 26.02.2020
Головна » 2017 » Февраль » 3 » Обличчя української історії
10:37:51
Обличчя української історії

     Є люди, які своїми духовними параметрами долають і рамки своєї епохи, і межі життя. Смерть не зупиняє їх впливу, вони залишаються необхідними нації і після смерті.

    16 січня 2017 року учні 9 та 11 класів презентували усний журнал «Обличчя української історії», приурочений 108 річниці від дня народження Степана Бандери та 79 річниці від дня народження В’ячеслава Чорновола.

     Ці великі українці, попри численні перешкоди, не відмовлялись від своєї мрії. Вони творили якісно новий – політично свідомий, активний тип громадянина і самі були його ідеальним уособленням: служити не особам, а Україні, не урядам, а українській незалежній державі, боротися не за мандати і посади, а за ідею – за свободу і державність нації. Понад усе вони хотіли бачити Україну незалежною.

     Ми повинні  осмислити їх  воістину величезний внесок у становлення нашої держави та національної свідомості. Нам не слід забувати і про те, що на плечі кожного з нас теж покладені національні обов’язки. Ми маємо зрозуміти, що Україна - це ми самі, і наше майбутнє у наших руках.

 

Переглядів: 229 | Додав: adminosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: