Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Среда, 26.02.2020
Головна » 2014 » Декабрь » 24

24 грудня відбулася колегія відділу освіти Чортківської райдержадміністрації, на якій було розглянуто такі питання:

1. Формування мотивації щодо здорового способу життя учнівської молоді у Білобожницькій ЗОШ І-ІІІ ст., Залісянській ЗОШ І-ІІ ст., Звиняцькій ЗОШ І-ІІ ст., Коцюбинчицькій ЗОШ І-ІІ ст.,кривеньківській ЗОШ І-ІІ ст., Ромашівській ЗОШ І-ІІ ст., Свидівській ЗОШ І-ІІ ст.

2. Впровадження сучасних інформаційно-комунікативних технологій у навчанні географії учнів Базарської, Джуринської, Ягільницької ЗОШ І-ІІІ ст.,Заводської ЗОШ І-ІІІ ст., Мухавської,Скородинської, Свидівської ЗОШ І-ІІ ст.

3. Про розгляд заяв та звернень громадян у відділ освіти за 2014 р. 

4. Про атестаційну експертизу Косівської ЗОШ І-ІІІ ст.

5. Про підсумки фінансово-господарської діяльності у відділі освіти за 2014 рік. 

6. Стан виконавської дисципліни серед керівників загальноосвітніх навчальних закладів 

7. Ознайомлення і внесення змін до плану роботи відділу освіти на 2015 рік. 

8. Різне

Переглядів: 205 | Додав: adminosvita | Дата: 24.12.2014 | Коментарі (0)

           

           Міністерством освіти та науки спільно з Федерацією футболу України проводиться робота з підтримки дитячого футболу в Україні. В рамках даного проекту видано навчальні посібники з футболу для вчителів фізкультури та дитячих футбольних тренерів, які по мірі можливості розповсюджуються в українських школах. Крім посібників, для проведення тренувань, від Федерації футболу України додатково надаються футбольні м'ячі та інший спортивний інвентар, необхідний для проведення тренувань. З таким освітньо-футбольним «Миколаєм»  в Нагірянську ЗОШ  І-ІІ ст. напередодні свята Миколая завітали Голова Чортківської районної федерації футболу Іван Стечишин та начальник відділу освіти Чортківської райдержадміністрації Ірина Гулька. Вибрали саме  Нагірянську школу, тому що на її базі вже кілька років успішно працює футбольна секція, де зараз займається 46 юних футболістів з Нагірянки та навколишніх сіл. Керує секцією вчитель фізкультури місцевої школи та по сумісництву тренер Чортківської ДЮСШ Богдан Миколайович Пиняк ( крім цього, він капітан команди "Січ", яка є одним з лідерів районного чемпіонату).

           Іван Стечишин зазначив, вручаючи дітворі подарунки: «Футбол – це командна гра, але я завжди підкреслюю, що її створюют ... Читать дальше »

Переглядів: 290 | Додав: adminosvita | Дата: 24.12.2014 | Коментарі (0)