Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Среда, 26.02.2020
Головна » 2014 » Ноябрь » 28

27 листопада у великому залі засідань районної ради відбулася зустріч з редактором газети “Вільне життя”. У спілкуванні з земляками взяли участь освітяни району.

Переглядів: 253 | Додав: adminosvita | Дата: 28.11.2014 | Коментарі (0)

            Не можна допомогти всім, каже безсердечний, - і не допомагає нікому. Проте, на щастя, сьогодні Україна, як ніколи, згуртувалась у благодійництві для допомоги солдатам, які захищають батьківщину від непрошеного озброєного братовбивчого гостя – Росії. На Чортківщині вкотре довели свою патріотичність та всеохоплююче бажання спричинитися у меценатстві для учасників АТО. Так, за РБК ім.К.Рубчакової відбувся захід з красномовною назвою «Теплом сердець зігріємо солдата», мета якого була єдина – згуртувати небайдужих громадян та виручені з пожертов кошти передати для потреб захисників країни. На благодійний концерт прийшли і освітяни району: методисти РМК, директори ЗОШ, учителі.

            Кожна пісня, інсценівка, танець, прозовий твір в супроводі слайдових відтворень змальовували в уяві присутніх на заході складну історію вкраїнської держави, бо йшлося і про Майдан, який переріс у Революцію Гідності, про перші жертви боротьби – Небесну Сотню, про далекоглядного натхненника українства  - Тараса Шевченка, про війну і смерть, які ходять поруч і несуть смуток та сум’яття у душі українців… Сльози та зітхання вчувалися у залі, бо кожного боліло у серці за невинно убитих синів України в далекі роки, а ще більше ... Читать дальше »

Переглядів: 265 | Додав: adminosvita | Дата: 28.11.2014 | Коментарі (0)