Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четверг, 19.09.2019
Головна » 2017 » Ноябрь » 10 » Організація профорієнтаційної роботи в діяльності працівників психологічної служби
10:52:32
Організація профорієнтаційної роботи в діяльності працівників психологічної служби

     8 листопада 2017 року на базі Чортківського районного методичного кабінету  відбувся районний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи та працівників психологічної служби на тему “Організація профорієнтаційної роботи в діяльності працівників психологічної служби”.

     Семінар розпочався з вітального слова завідувача РМК Петрів С.М.

     Перед учасниками заходу виступила Сусла Т.І., начальник відділу активної підтримки безробітних Чортківського районного центру зайнятості, яка ознайомила присутніх з основними напрямками профорієнтаційної роботи служби зайнятості із шкільною молоддю, їх батьками, працівниками освіти, розповіла про профорієнтаційні проекти для учнівської молоді, що реалізуються у 2017 році в державній службі зайнятості.

     Досвідом роботи ділилися освітяни Чортківського району. Практичний психолог Горішньовигнанського НВК Соботяк Н.В. розповіла про особливості психолого – педагогічного супроводу допрофільного та професійного самовизначення школярів. Методист Чортківського РМК Гикава І.Л. поділилася досвідом використання педагогічних засобів формування готовності учня до вибору напряму  профільного  навчання у старшій  школі, зокрема, на прикладі профорієнтаційного курсу «Людина і світ професій». Вчитель інформатики Милівецької ЗОШ І-ІІ ст. Цинкалюк  Р.В. інформував присутніх про можливості STEM–освіти як основи успішного працевлаштування молоді. Практичні психологи Джуринської ЗОШ І-ІІІ ст. Нановська Л.М. та Нагірянської ЗОШ І-ІІ ст.. Кікис О.М. провела з присутніми тренінгове заняття «Мої життєві пріоритети». Цікавим та пізнавальним був профорієнтаційний квест, проведений з учасниками заходу.

 

Переглядів: 160 | Додав: adminosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: