Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четверг, 19.09.2019
Головна » 2019 » Май » 8 » ОГОЛОШЕННЯ
14:22:48
ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад
педагогічних працівників комунальної установи
«Інклюзивно-ресурсний центр» Чортківської районної ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», рішення сесії Чортківської районної ради від 11 травня 2018 року № 370 «Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний цент» Чортківської районної ради», з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», розпорядженням голови Чортківської районної ради від 03 травня 2019 року № 18 - од з 10 травня 2019 року оголошено конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»Чортківської районної ради (далі -ІРЦ):
вчитель-логопед – 1 посада;
практичний психолог – 1 посада.
Повне найменування:
комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Чортківської районної ради Тернопільської області.
Місцезнаходження центру:
вул. Монастирська 2б, м. Чортків, Тернопільська обл..
Найменування посад:
вчитель-логопед комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний цент» Чортківської районної ради;
практичний психолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний цент» Чортківської районної ради.
Умови оплати праці:
На педагогічних працівників ІРЦ поширюються умови оплати праці, умови надання щорічних відпусток та інші пільги, встановлені законодавством для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора ІРЦ:
- вища педагогічна (психологічна) освіта ступеня магістра або спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
- стаж роботи за фахом не менше 3-х років;
- знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
- володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
- вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.
Обов’язки педагогічних працівників ІРЦ визначаються відповідно до законодавства та посадових інструкцій.
Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі та строк їх подання:
Претендент, який виявив бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) у Чортківську районну раду за адресою: м. Чортків, вул.. Шевченка, 23, 3-й поверх, каб. № 11, такі документи:
- копію паспорта громадянина України;
- письмову заяву про участь у конкурсі;
- копію трудової книжки;
- копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошення про проведення конкурсу.
Строк подання документів для участі у конкурсному відборі до 10 червня 2019 року (включно). У разі надсилання документів поштою, датою подання документа вважається дата, зазначена на поштовому штемпелі.
Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:
Конкурс проводитиметься 12 червня 2019 року о 14.00 год. у малому залі районної ради за адресою: Чортківська районна рада, м. Чортків, вул. Шевченка,23.
Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.
Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної скриньки особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:
Тиміцька Світлана Миколаївна, тел. 20339, e-mail: chortkiv_rayrad@ukr.net з позначкою на конкурс.
Переглядів: 27 | Додав: chortkivosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: