Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четверг, 19.09.2019
Головна » 2015 » Март » 31 » Конкурс творів епістолярного жанру «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі б хотілося вирости»
15:32:52
Конкурс творів епістолярного жанру «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі б хотілося вирости»

         

       Протягом жовтня 2014 – січня 2015 років дирекція Укрпошти, Всесвітній поштовий союз, ООН проводили національний етап 44-го Міжнародного молодіжного конкурсу творів епістолярного жанру «Напиши листа і розкажи про світ, в якому тобі б хотілося вирости». До участі запросили школярів від 10 до 15 років.

     Мета конкурсу – розвивати у молоді уміння формулювати та висловлювати свої думки, пробуджувати в них бажання писати листи, привернути увагу до тієї важливої ролі, яку відіграють поштові служби.

Головний приз конкурсу – поїздка в м. Берн (Швейцарія) у супроводі організаторів конкурсу.

     Учениця 9 класу Сосулівської ЗОШ І-ІІ ступенів Галат Марія Василівна взяла участь і зайняла ІІ місце в регіональному етапі національного молодіжного конкурсу (Тернопільська область, наказ ТД УДППЗ «Укрпошта» №187 від 05.03.2015р.)

    Нагородження відбулося 23 березня 2015 року в приміщення чортківського відділення Укрпошти. Переможницю вітав начальник ЦПЗ №6 Заяць Микола Васильович. Їй було вручено квіти, грамоту та грошову винагороду. Теплі слова вітань прозвучали від інших працівників Укрпошти.

 

 

Шпак Н.В.,  вчитель    української   мови та літератури

           Сосулівської ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Переглядів: 258 | Додав: adminosvita | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: